Hakkımızda

Gençay Cıvata Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti.

İzmir’de 1978 yılında kurulduğumuzdan bu yana otomotivden beyaz eşyaya, inşaattan mobilyaya pek çok sektörde imalat  yapan ya da toptan ve perakende hizmet veren kuruluşlara bağlantı elemanları ve hırdavat grubu tedarik ediyoruz.

Türk standartlarına (TSE) ve dünya standartlarına (DIN, ISO, ASME vb.) uygun olarak üretilen OBEL markalı ürünlerin ulusal toptancılığını ve bazı bağlantı elemanlarının ithalatını yapıyoruz. Bu kapsamda bağlantı elemanları ve hırdavat gruplarında ihtiyaçlarımızı karşılaması üzerine 2008 yılında Shanghai, Çin’de açmış olduğumuz ofisimiz ile koordineli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yurt içi ve yurt dışında sektörü yönlendiren lider bir marka olma yolunda üretimlerimizde ileri teknolojiden faydalanıyor; 6.000 tona ulaşan üretim kapasitemiz ile pazardaki payımızı artırmayı hedefliyor; ürün çeşitliliğimizle ihtiyaçları eksiksiz karşılıyor; fiyatlandırmalarımızda kârımızı düşük tutuyoruz. Tüm bunların yanı sıra kalitesi güvencemiz altında olan ürünlerimizin satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyeti esaslı hizmet veriyoruz.

“Birbirimize duyduğumuz güven, yıkılmaz eserlerimizin temelidir!”